Džeko i društvo večeras na popravnom ispitu

Naš as je ove sezone postigao ukupno 11 golova, uz četiri asistencije

Inter našeg Edina Džeke (36) danas (18 sati) gostuje fenjerašu Kremonezeu, u 20. kolu italijanske Serije A. Bit će to prilika da se Dijamant i društvo vrate ne pobjednički kolosijek, nakon šokantnog, domaćeg poraza od Empolija (0:1) u prethodnom kolu.

U toj utakmici Džeko je u ušao u igru u 72. minuti, a prema posljednjim informacijama iz Intera, večeras će predvoditi napad od prve minute.

Naš as je ove sezone postigao ukupno 11 golova, uz četiri asistencije…

Trener Intera Simone Inzagi (Inzaghi) u današnjoj utakmici ne može računati na Barelu (Barella), Dalberta i Škriniara.

Inter je u prvoj utakmici ove sezone slavio protiv Kremonezea (3:1).