Edin Višća zaigrao poslije tri mjeseca: U prvih 5 minuta asistirao i pogodio

Trabzonspor je na njegovim krilima uspio na kraju slaviti 4:1

Edin Višća se vratio na teren poslije tri mjeseca i odmah je uspio postići gol i asistirati za još jedan. Trabzonspor je na njegovim krilima uspio na kraju slaviti 4:1.

Trabzonspor se mučio sa Adanom, iako su imali igrača više, a onda je na scenu nastupio Višća.

Naime, on je ušao u igru u 77. minuti, a asistirao je Vitoru Ugu (Hugo) već u 78. minuti da razbije bus koji su gosti parkirali.

U 81. minuti je Višća ponovo bio glavni akter gola, a ovaj put je fenomenalnim udarcem, skoro iz mrtvog ugla, matirao golmana gostiju.

Ova pobjeda je bitna Trabzonsporu zbog toga što su sada uspjeli prići današnjem protivniku na bod zaostatka, s kojim se nalaze u borbi za mjesto u evropskim takmičenjima.