Džeko nastavlja rešetati mreže: Novi gol “Dijamanta”

Igrao se šesti minut kada se Džeko sjajno snašao, ispratio dodavanje saigrača i vrhom kopačke loptu poslao u mrežu

Kapiten reprezentacije Bosne i Hercegovine Edin Džeko postigao je novi gol za svoj Fenerbahče. Džeko je pogodio na gostovanju kod Kasimpaše u okviru 8. kola turskog prvenstva (1:0).

Džeki je ovo osmi gol u svim takmičenjima u dresu turskog velikana, a šesti u okviru turske Superlige. Edin ima i šest asistencija za „Plavo-žute“ u svim takmičenjima.

Igrao se šesti minut kada je Džeko imao i malo sreće. Ispratio je centaršut saigrača i vrhom kopačke šutirao. Odbranio je to golman Kasimpaše, a lopta se od Edina odbila u mrežu.