Fenerbahče do nove pobjede, Džeko smjestio loptu u mrežu Rizespora

Edin Džeko postigao je peti gol u sedmom nastupu za Fenerbahče u Turskoj.

Dijamant je zatresao mrežu Rizespora i povećao prednost svog tima na 3:0. Bh. napadaču je u 63. minuti asistirao Kahveči.

Ovdje pogledajte pogodak bh. golgetera.

Kahveči je postigao drugi gol za Fenerbahče u 47. minuti, a vodeći Szymanski u trećoj minuti.

Napadač Fenerbahčea u Turskoj proživljava novu mladost. Džeko je još dva pogotka zabio u Konferencijskoj ligi.

Pored sedam pogodaka koje je postigao od dolaska u Tursku, Džeko ima i šest asistencija.