Skandal u BiH: Trener uletio u teren i nasrnuo na fudbalerku

Premijerligaška utakmica za žene Emina – Lokomotiva (4:1) ostala je u sjeni skandala koji se dogodio u prvom poluvremenu, pišu federalni mediji.

Lopta - Nezavisne.com

Glavni trener domaće ekipe Zijo Tojaga negoduje na odluku glavnog sudije, čime je izazvao reakciju gostujuće igračice broj 20, koja mu prigovara na njegovu reakciju, nakon čega isti u 31. minutu ulazi u teren i fizički nasrće na gostujuću igračicu broj 20“, napisala je u službenom izvještaju Lajla Spahić, delegat utakmice.

Tojaga je isključen, a sada je na potezu Disciplinska komisija Nogometnog/Fudbalskog saveza BiH, prenose “Nezavisne“.