Savez bi se trebao pozabaviti Tabakovićevim slučajem čim prije: Potencijalni “Zmaj” upisao het-trik

Herta je upisala bitnu pobjedu nakon nešto slabijeg starta sezone u popularnoj “Cvajti”

Potencijalni reprezentativac Bosne i Hercegovine Haris Tabaković upisao je het-trik u pobjedi svoje Herte nad Ajntrahtom iz Braunšvajga rezultatom 3:0.

Prvi pogodak je postigao u 38. minuti. Nakon centaršuta i dobrog udarca glavom, koji je odbranio golman, lopta mu se vraća i on ju je zakucao u mrežu.

Drugi gol je ovaj vrsni napadač postigao u drugoj minuti sudijske nadoknade, nakon što je realizovao penal.

Het-trik je upotpunio u 71. minuti golom nakon uigrane akcije berlinskog kluba.