Spektakl u Napulju: Pet golova, preokreti i trijumf Atalante

Svašta su gledaoci imali vidjeti na stadionu Diego Armando Maradona.

S utakmice u Napulju - AFP

Sjajan meč odigrali su večeras Napoli i Atalanta u susretu 16. kola italijanske Serije A.

Već u 7. minuti pao je prvi gol, a njegov autor bio je Ruslan Malinovski (Malinovsky), koji je doveo Atalantu u vodstvo.

Napoli je izjednačio u 40. minuti golom Pjotra Zielinskog (Piotr), da bi u 47. za preokret pogodio Dris Mertens (Dries).

U nastavku još jedan preokret, ovaj put u režiji gostiju. Merih Demiral je u 66. minuti pogodio za 2:2, a pobjedu timu iz Bergama donio je Remo Frojler (Freuler) u 71. minuti.

Atalanta je ovom pobjedom prišla Napoliju na dva boda zaostatka, piše Avaz.