Bejl tri minute nakon što je ušao sa klupe pogodio za pobjedu Totenhema

U 70. minuti Bejl je zamijenio Lamelu, a tri minute kasnije pogodio za trijumf svog tima

Totenhem, Brajton - AFP

Totenhem je u sedmom kolu Engleske premijer lige savladao Brajton rezultatom 2:1

Hari Kejn (Harry Kane) doveo je domaćine u vodstvo sa bijele tačke u 13. minuti susreta.

Gosti su izjednačili u 56. minuti preko Tarika Lemptija (Tariq Lamptey), prenosi “Avaz“.

Pobjedu Totehnhemu donio je Geret Bejl (Gareth Bale) u 73. minuti meča, samo tri minute nakon što je na terenu zamijenio Erika Lamelu.

Serhio Regilon (Sergio Reguilon) je centrirao, a Bejl udarcem glavom zatresao mrežu Brajtona za konačnih 2:1.