Prva liga FBiH: Olimpik savladao Čapljinu, Osmanović postigao hat-trick

Fudbaleri Olimpika slavili su na Otoci protiv Čapljine rezultatom 4:1 u posljednjem susretu 25. kola Prve lige Federacije BiH.

No image - Haber.ba

Olimpik je poveo već u 3. minuti kada je pogodio Džafić, a samo pet minuta kasnije Osmanović je udvostučio prednost, piše “Klix“.

Čapljina je u 15. minuti smanjila na 2:1 Jazvinovim pogotkom iz penala, a u drugom poluvremenu Osmanović je kompletirao hat-trick pogocima u 63. (penal) i 79. minuti.

Rezultati utakmica 25. kola Prve lige FBiH: Novi Travnik – Velež 0:2, Metalleghe BSI – Bratstvo 0:0, Zvijezda – Bosna 6:0, Goražde – Jedinstvo 6:1, Igman – Tošk 3:0, Vitez – Slaven 4:3, Orašje – Rudar 3:1, Olimpik – Čapljina 4:1.