Sarajevo u prijateljskom meču pobijedilo Olimpik

Ekipa Sarajeva savladala je u prijateljskom meču koji je odigran u Butmiru ekipu Olimpik rezultatom 3:1.

No image - Haber.ba

Bordo tim je bio bolji protivnik u prvom poluvremenu, imali su nekoliko izglednih situacija pred golom Olimpika, a u vodstvo stižu u 41. minuti kada Aldin Šišić pogađa za 1:0.

Ipak, samo četiri minute poslije Adnan Osmanović lijepim udarcem poravnana na 1:1, što je bio rezultat prvog poluvremena.

Drugo poluvrijeme igralo se otvoreno s obje strane, a onda u 63. minuti Sarajevo opet dolazi do vodstva pogotkom koji je postigao Cruz. Dvije minute nakon toga, Salčin pogađa za 3:1 i postavlja konačni rezultat meča, piše “Klix.ba“.