Trabzonspor slavio u Ugljeviku

Juniori Zvijezde 09 su danas u prvom meču prve runde Omladinske Lige prvaka poraženi od turskog Trabzonspora.

FK Zvijezda 09

Slavio je turski tim s minimalnih 0:1 u Ugljeviku, te tako osigurao sebi prednost pred revanš u Turskoj za tri sedmice.

Trenutak odluke na ovom meču dogodio se u posljednjem minutu prvog poluvremena, kada pad koncentracije u odbrani Zvijezde 09 koristi Berkan Tug i pogađa za 0:1.

Imao je Trabzon inicijativu u većem dijelu utakmice i zasluženo slavio. Uputio je Trabzon 13 šuteva, od čega pet u okvir gola, dok ih je Zvijezda 09 imala ukupno četiri, a dva su bila prijetnja za golmana gostiju Moradoglua koji se istakao odbranama.