Sve je eksplodiralo na Grbavici: Velež stigao do preokreta!

Velež i Coleraine igraju trenutno na Grbavici meč prvog pretkola Konferencijske lige.

Velez Coleraine -N1

Gosti iz Sjeverne Irske šokirali su mostarski klub u devetoj minuti kada je Doherty pogodio za 1:0.

Velež je nakon toga silovito krenuo po gol, a izjednačenje je stiglo u 36. minuti.

Jedan od igrača gostiju igrao je rukom, a sudija je svirao penal. Loptu je uzeo Brandao i pogodio za 1:1.

U 66. minuti novi penal za Velež. Traynor je igrao rukom i dobio direktan crveni karton, a sudija je ponovo pokazao na bijelu tačku. piš e”Sportsport

I ovaj put loptu je uzeo Brandao koji odlično šutira i pogađa za 2:1 i erupciju oduševljenja navijača Veleža.