Fenerbahce spasio bod u posljednjim minutama meča s Besiktasom

Veliki istanbulski rivali Besiktas i Fenerbahce večeras su podijelili bodove nakon utakmice 30. kola Super Lige koja je završila rezultatom 1:1, javlja Anadolu Agency (AA).

Lopta - rs-lat.sputniknews.com

Mreže su tokom prvog poluvremena mirovale da bi prvi gol na utakmici postigao domaći sastav u trećem minutu nastavka. Hrvatski reprezentativac Domagoj Vida je postigao gol na asistenciju Rachida Ghezzala.

Kad su domaćini skoro pa počeli slaviti pobjedu, planove im je pokvario Ozan Tufan golom u 89. minuti susreta.

Besiktas je osvojenim bodom povećao prednost na tri boda ispred drugoplasiranog Galatasaraya, dok je Fenerbahce zadržao treće mjesto. Besiktas ima utakmicu manje u odnosu na gradske rivale.