Lesteru bod na gostovanju Barnliju, Šefild savladao Vilu

U susretu 29. kola engleske Premijer lige Lester je gostovao Barnliju i osvojio bod.

S utakmice na Turf Muru - AFP

Meč je završen rezultatom 1:1, a prvi je poveo domaći tim preko Mateja Vidre (Vydra) u 4. minuti.

Poravnanje je uslijedilo u 34. minuti, kada je asistenciju Vilfreda Endidija (Wilfred Ndidi) golom krunisao Kaleči Ihenačo (Kelechi Iheanacho).

Šefild Junajted je istovremeno na Bramal Lejnu savladao Aston Vilu s minimalnih 1:0, iako je od 57. minute igrao bez isključenog Fila Džagelke (Phil Jagielka).

Gol za pobjedu domaćina postigao je Dejvid Mekgoldrik (David McGoldrick) u 30. minuti, piše “Avaz“.