Brazilac postigao prvijenac u dresu Juventusa: Stara dama savladala Bolognu

Fudbaleri torinskog Juventusa su bez većih problema na svom stadionu danas u 19. kolu Serije A savladali Bolognu sa 2:0.

Arthur Melo - SCsport.ba

Vidjeli smo po jedan gol Stare dame u oba poluvremena, a Brazilac Arthur je danas stigao do svog prvijenca u Juventusu.

Arthur je mrežu gostiju iz Bolonje tresao u 15. minuti i to je ujedno njegov prvi gol u Juventusu, u koji je stigao ljetos iz Barce u razmjeni za Miralema Pjanića.

Pobjedu Juventusa je u 71. minuti ovjerio još jedan igrač koji je ljetos stigao u Torino, riječ je o mladom Westonu McKennieju, koji je pogodio na asistenciju Cuadrada.

Juve je sada četvrtoplasirani sa 36 bodova, a Bologna je 13. sa 20 bodova, prenosi “SCsport“.