Zmajevi poveli sa bijele tačke, Poljaci poravnali u finišu prvog dijela

Bosna i Hercegovina i Poljska rezultatom 1:1 otišle su na odmor u utakmici drugog kola Lige nacija.

BiH - Poljska - Agencije

Zmajevi su vrlo kvalitetno i disciplinovano otvorili meč, i borbom i odličnim postavljanjem neutralizovali su napade Poljske već u početnoj fazi.

S druge strane, igrao se 23. minut kada je sudija Cakir pokazao na bijelu tačku, a siguran sa bijele tačke bio je Haris Hajradinović.

Kako se poluvrijeme bližilo kraju, Poljaci su stvorili pritisak, a u 45. minuti Kamil Glik pogodio je glavom za 1:1, piše “SCsport“.