VIDEO Navijač uletio na teren sa zastavom Palestine i prekinuo utakmicu Lige prvaka

Utakmica između Kopenhagena i Manchester Uniteda bila je nakratko prekinuta iz razloga što je jedan navijač uletio na teren sa zastavom Palestine.

Sve se dogodilo u 19. minuti susreta na kada je jedan muškarac uletio među igrače jednog i drugog tima koji isprva nisu razumjeli šta se dešava.
Po terenu Parken stadiona je trčao nekoliko minuta noseći palestinsku zastavu na kojoj je pisalo: “Prestanite ubijati djecu u Gazi. Ostanimo zajedno!”.

Kamerman nije želio snimiti ovaj događaj pa je kadar prebacio na publiku, no na društvenim mrežama ipak se pojavio snimak ovog događaja.

Sudija je nakon par minuta nastavio susret, a na poluvremenu rezultat ove uzbudljive utakmice je glasio 2:2.