Fudbaler u BiH postigao svih 11 golova na utakmici

Adnan Salkić, fudbaler drugoligaša Federacije Bosne i Hercegovine Seone postigao je danas svih 11 golova u prvenstvenoj pobjedi svog tima nad Čelićem, rezultatom 11:0.

Seona- Facebook

Seona je poslije prvog poluvremena vodila sa 5:0, da bi u nastavku meča Salkić sa još šest pogodaka deklasirao posljednjeplasirani tim na tabeli Druge lige sjever bh. entiteta Federacije BiH, javio je portal “sportsport“.

Seona je tako u 12. kolu ostvarila desetu pobjedu u sezoni, te je lider na tabeli sa 31 bodom, a Salkić je uspio postići 11 golova, što u zvaničnoj fudbalskoj utakmici do sada nije niko uradio u Bosni i Hercegovini.