Crna hronika

Užas u Banjoj Luci: Pronađeno tijelo žene u stanu

Ne znamo koliko tačno je mrtva žena bila u stanu, rekao je mještanin…

policia RS - N1

Stanari jedne zgrade u banjalučkom naselju Borik, prijavili su policiji da se širi neprijatan miris iz jednog stana u prizemlju, a ulaskom u stan je zatečeno tijelo žene.

Kako saznaju “Nezavisne” na terenu je bio ljekar patolog koji je utvrdio da je žena umrla prirodnom smrću te da je tijelo u stanu bilo više dana.

Prema nezvaničnim inforacijama, žena je boravila sama u stanu u Gundulićevoj ulici, a stanari je nisu viđali neko vrijeme.

– Zgradom se širio neprijatan miris, a budući da komšinicu nisu viđali u posljednje vrijeme, posumnjali su da joj se nešto desilo. Sve je prijavljeno policiji. U stanu je pronađeno tijelo. Ne znamo koliko tačno je mrtva žena bila u stanu – rekao je mještanin.

Njeno tijelo pronađeno je jučer u popodnevnim satima.


Facebook komentari

Izneseni komentari su privatna mišljenja autora i ne odražavaju stavove redakcije portala Haber.ba. Molimo autore komentara da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal Haber.ba zadržava pravo da obriše komentar bez prethodne najave i objašnjenja - Više o Uslovima korištenja...
Na vrh