BiH

Stanivuković poslije spektakla u Banjoj Luci: Volim vas sve

Pozvao je sugrađane da dođu na koncert Ane Bekute koji će biti održan večeras na Trgu Krajine

Građani i turisti u Banjoj Luci dočekali su Novu 2022. godinu uz muziku regionalnih zvijezda Petra Graše i Nede Ukraden, dok će ih za reprizu zabavljati pjevačica Ana Bekuta.

U odličnoj atmosferi ušli smo u novu 2022. godinu. Godinu dana, koja će, siguran sam, biti istorijska za naš grad, napisao je na Facebooku Draško Stanivuković, gradonačelnik Banja Luke.

– Čast mi je biti gradonačelnik danas i zajedno s tobom učiniti sve ove dobre stvari za naš grad, posebno zato što znam da imam tvoju podršku. Poštovani građani Banja Luke, dragi prijatelji, sretna nova 2022. godine. Godinu dana – napisao je Stanivuković.

Pozvao je sugrađane da dođu na koncert Ane Bekute koji će biti održan večeras na Trgu Krajine.

– Volim vas sve – napisao je Stanivuković.

Draško


Facebook komentari

Izneseni komentari su privatna mišljenja autora i ne odražavaju stavove redakcije portala Haber.ba. Molimo autore komentara da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal Haber.ba zadržava pravo da obriše komentar bez prethodne najave i objašnjenja - Više o Uslovima korištenja...
Na vrh