Rukomet

Hrvatska ispustila 3 pogotka prednosti, Španija vodi na poluvremenu

Muška rukometna reprezentacija Hrvatske igra protiv Španije u finalu Evropskog prvenstva.

Hrvatska - Španija - B92.net

Ekipa Lina Červara do finala je došla nakon jedne od najdramatičnijh utakmica u posljednjih nekoliko godina.

“Kockasti” su nakon četiri produžetka i pogotka u posljednjim sekundama meča uspjeli da savladaju Norvežane.

U finalu igraju sa dobro poznatim Špancima.

Koliko je samo loše odigrala Hrvatska u završnici prvog poluvremena, pokazujei podatak da je na dvanaest minuta do kraja prvog poluvremena imala prednost 10:7, međutim onda je uslijedila kriza.

Španije serijom 4:0 dolazi do preokreta i na poluvrijeme odlazi sa +1, rezultatom 11:12.