Ostali sportovi

Još jedna pobjeda reprezentacije BiH u sjedećoj odbojci

Muška reprezentacija Bosne i Hercegovine u sjedećoj odbojci nastavila je sa sjajnim igrama u Zlatnoj ligi nacija, a oni su danas slavili protiv Njemačke bez izgubljenog seta rezultatom 3:0.

Reprezentacija BiH u sjedećoj odbojci - ParaVolley Europe

Naši sjajni odbojkaši prvi set su osvojili rezultatom 25:13, u drugom je Njemačka igrala nešto bolje i uspjeli su nam uzeti 19 poena, a u trećem, ispostavit će se odlučujućem setu, naši odbojkaši su slavili rezultatom 25:23 i došli do pobjede.

Naš tim sutra igra posljednji meč Zlatne lige nacija, a protivnik će biti Hrvatska.

Ranije smo bili bolji od Nizozemske i Srbije, a u dosadašnja tri susreta još uvijek nismo izgubili nijedan set.

Odbojkaši BiH će tako izvjesno odbraniti titulu prvaka Zlatne lige nacija, a koju smo prošle godine osvojili u Assenu, prenose Vijesti .