Ostali sportovi

Pyeongchang 2018: Nakon dva srebra Slovakinja Kuzmina stigla do zlata

Slovačka biatlonka Anastasiya Kuzmina konačno je stigla do zlatne medalje na Zimskim olimpijskim igrama u Pyeongchangu. Nakon što je osvojila dvije srebrne medalje, Kuzmina je danas slavila u trci na 12,5 kilometara masovni start, javlja Anadolu Agency (AA).

Anastasiya Kuzmina - Alchetron.com

Kuzmina je pogodila 19 od 20 meta i sjajnim trčanjem došla do prvog mjesta, ostavivši iza sebe za 18,8 sekundi drugoplasiranu Bjeloruskinju Daryju Domrachevu. Bronzana medalja pripala je Norvežanki Tiril Eckhoff, koja je za pobjednicom zaostala 27,7 sekundi.

Kuzmina je u dosadašnjem toku igara u Pyeongchangu osvojila sve tri medalje za Slovačku. Prethodno je bila srebrena u biatlonskim trkama na 15 kilometara individualno i 10 kilometara na dohvat.