Košarka

BBL liga – Sjajna partija Nihada Đedovića u novoj pobjedi Bayerna

Ekipa Bayerna iz Minhena ostvarila je novu pobjedu a naš reprezentativac Nihad Đedović ponovo je odigrao sjajan meč.

No image - Haber.ba

Nihad Đedović (Foto: Arhiva)

Naš reprezentativac je u novoj pobjedi svog tima odigrao 18 minuta  i postigao je 11 koševa te je bio drugi najefikasniji strijelac svog tima. Najbolji u Bayerna bio je Troutman koji je postigao samo jedan koš više od nasšeg reprezentativca.

Kod domaćih je najbolji bio Devin Searcy koji je postigao 20 koševa. Rezultat po četvrtinama je bio: 19:10, 21:30, 12:18, 18:19, fascinantno je da je tim iz Minhena postigao 30 koešava u drugom periodu igre.

Bayern je vodeći tim BBL lige sa 6 pobjeda iz šest odigranih mečeva.