Košarka

BRILJANTNI JUKA, SOLIDNI MIRZA U BH. NBA DVOBOJU: Pogledajte 17 poena i 11 skokova Nurkića i 9 poena Teletovića

Izvrstan bh. NBA dvoboj Portland Traiblazersa i Milweakuee Bucksa.

Teletović i Nurkić - NBA

Teletovićevi Bucksi su ipak na kraju stigli do pobjede protiv Nurkićevog Portlanda sa 113:110. Portland je bio bolji protivnik na otvaranju utakmice, pa su tako nakon 12 minuta igre imali prednost od dva poena, 26:24, piše “Slobodna Bosna“…

Posljednja četvrtina je bila nevjerovatna, jer se do zadnje minute nije znalo ko će doći do pobjede. Više snage imali su košarkaši Bucksa, koji su na kraju slavili sa 113:110.

Najbolji bh. centar Jusuf Nurkić je bio sjajan u utakmici koju je završio sa double-double učinkom od 17 poena i 11 skokova, dok je na drugoj strani Mirza Teletović brojao do devet i dodao još dva skoka.