Ronaldo postigao 700. gol u klupskoj karijeri

Fudbaleri Mančester Junajteda pobijedili su sinoć u gostima ekipu Everton rezultatom 2:1 u utakmici 10. kola engleske Premijer lige.

Cristiano Ronaldo - AFP

Domaći su poveli golom Aleksa Ivobija u petom minutu, ali je Mančester izjednačio 10 minuta kasnije pogotkom Antonija.

Pobjedu “crvenim đavolima” donio je portugalski reprezentativac Kristijano Ronaldo golom u 44. minutu.

Ovo je bio 700. pogodak portugalskog fudbalera u klupskoj karijeri.

Mančester Junajted je trenutno peti na tabeli Premijer lige sa 15 bodova, dok je Everton 12. sa 10.

Junajted će u narednom kolu na “Old trafordu” dočekati Njukasl, dok će Everton igrati sa Totenhemom u Londonu. prenosi “nezavisne“.