Rođeni pobjedom otvorili pripreme u Turskoj

Velež je došao do prve pobjede u Antaliji, a treće u sklopu priprema za proljetni dio polusezone.

Rođeni pobjedom otvorili pripreme u Turskoj - FK Velež

Mostarski tim savladao je kazahstanski Akzhayik sa 3:2.

Rođeni su imali fenomenalno prvo poluvrijeme. Nakon pola sata igra imali su čak tri gola prednosti, a Nermin Haskić je pokazao da će biti veliko pojačanje.

Haskić je doveo Rođene u prednost u desetoj minuti, a već u 20. je udvostručio prednost mostarskog kluba. Dženan Zajmović je povisio na 3:0.

Početkom drugog poluvremena kazahstanski klub je postigao dva gola, ali do kraja utakmice Rođeni su uspjeli zadržati prednost i slaviti, piše SCsport.