Velež i Sarajevo podijelili bodove u sjajnoj atmosferi

Jedan od derbija kola igra se na stadionu “Rođeni”

avaz

Fudbaleri Veleža i Sarajeva su u jednoj zanimljivoj utakmici odigrali neriješeno, bilo je 1:1. Nakon neuzbudljivog prvog dijela, uslijedilo je mnogo bolje drugo poluvrijeme,piše Avaz Nakon prvih 45 minuta mreže su mirovale, nije bilo pogodaka a Velež je imao nešto više upućenih šuteva u prvom poluvremenu.

U drugih 45 minuta gledali smo nešto drugačiju igru, agresivniju i napadačku s obe strane. Ta igra prvo je donijela rezultat Veležu jer je domaći tim preko Barandaa došao do vodstva u 49. minuti, da bi Sabanovic izjednacio rezultat 5 minuta kasnije.

Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao.