Velež došao do druge uzastopne ligaške pobjede

“Rođeni” na svom terenu savladali Leotar

Velež - FK Velež

Fudbaleri Veleža došli su do druge vezane pobjede. Nakon što su u prošlom kolu na Pecari savladali Široki Brijeg, danas su na svom terenu u okviru 7. kola savladali Leotar sa 2:1.

Rođeni” su poveli u 18. minuti kada je pogodio Samir Radovac, nakon asistencije Ede Vehabovića.

Faris Zubanović je potom vrebao šansu da udvostruči prednost, ali na visini zadatka bio je golman Risto Perišić. I onda u 26. minuti Haris Ovčina koristi svoju priliku i pogađa za 2:0. prenosi “Avaz“.

Gosti iz Trebinja su se u život vratili u 54. minuti kada je pogodio Asim Zec. Međutim, to je sve što su fudbaleri Leotara uspjeli napraviti. Na kraju pobjeda “Rođenih” za skok na tabeli. Velež je sada 5. tim lige sa deset osvojenih bodova iz šest utakmica. “Rođeni” imaju zaostali susret 2. kola protiv Zrinjskog.