Treće kolo kvalifikacija Konferencijske lige: Izjednačen rezultat na meču Elfsborga i Veleža

Nakon današnjeg rezultata 1:1, drugi meč Velež i Elfsborg će igrati na stadionu Grbavica u Sarajevu 12. avgusta

avaz

Utakmica fudbalskih klubova Elfsborg i Velež na stadionu Boras Arena u Geteborgu u Švedskoj završila je rezultatom 1:1, javlja Anadolu Agency (AA).

Velež, klub iz Mostara, jedini preostali bh. predstavnik u evropskim takmičenjima u prvoj utakmici i u okviru trećeg kola kvalifikacija Konferencijske lige, poveo je golom Slaviše Radovića u 32. minuti utakmice.

Samo dvije minute kasnije u 34. minuti meča Elfsborg je golom Pera Fricka izjednačio na 1:1.

Ovaj rezultat zadržao se do kraja prvog poluvremena, a u drugom, iako je bilo nekoliko šansi, nije bilo golova.

Drugi meč Velež i Elfsborg će igrati na stadionu Grbavica u Sarajevu 12. avgusta od 20 časova.