Prijateljski meč / Željezničar remizirao protiv Igmana u Konjicu

Željezničar je u posljednjoj provjeri pred početak sezone u Premijer ligi Bosne i Hercegovine remizirao sa Igmanom u Konjicu (1:1).

FK Željezničar

U prvom poluvremenu nije bilo pogodaka. Željezničar je imao dvije velike prilike preko Zdunića i Stjepanovića, no rezultat se nije mijenjao.

Poslije dvadesetak minuta igre u drugom dijelu sjajan gol iz slobodnjaka postigao je Faruk Duraković, 18- godišnji veznjak.

No, samo minutu poslije tog pogotka Igman je poravnao lijepim golom Maida Grahe. Do kraja utakmice nije bilo promjene rezultata.

Željezničar je počeo utakmicu u sastavu: Muftić – Musić, Kosorić, Jahić, Osmanović – Duraković, Mehić – Gasal, Bojo, Stjepanović – Zdunić. Drugi dio Plavi su počeli sa sastavom: Milićević – Musić, Kosorić, Jahić, Osmanović – Bojo, Duraković – Gasal, Mućaj, Hrelja – Zec, prenosi “SCsport“.