Prva liga FBiH / Posušje nezaustavljivo, TOŠK-u nedovoljna majstorija Škrijelja

Odigrana su posljednja dva meča 21. kola Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine u kojoj je Posušje došlo do nove pobjede.

TOŠK - Screenshot

Lider na tabeli Prve lige FBiH je minimalnim rezultatom 1:0 bio bolji od Radnika u Hadžićima.

Jedini gol na utakmici postigao je Josip Serdarušić sa bijele tačke u 81. minuti za novi korak ka promociji u Premijer ligu BiH.

U jednom od derbija TOŠK i Zvijezda su remizirali rezultatom 1:1.

Domaći su poveli u 72. minuti sjajnim pogotkom iz slobodnog udarca Sadika Škrijelja, ali je Đekić u finišu donio bod gostima, piše “SCsport“.