Golijada na Molineuxu: West Ham u sjajnom meču nadigrao Wolverhampton

Sjajnom utakmicom na Molineuxu spuštena je zavjesa na 30. kolo Premiershipa, a West Ham je porazio domaći Wolverhampton sa 2:3.

West Ham - Wolverhampton - SCsport.ba

Viđena je prava golijada, a na kraju su Čekićari stigli do trijumfa iako su zamalo ispustili veliko vodstvo.

Odlično su ušli u utakmicu gosti i već u 6. minuti poveli preko Lingarda, a osam minuta poslije vodstvo udvostručava Fornals kada pogađa za 0:2.

U 38. minuti je Bowen povisio na 0:3, a nadu Wolvesa oživljava Dendoncker minut prije odlaska na odmor kada pogađa za 1:3.

U nastavku je u 68. na 2:3 smanjio Silva i potpuno u igru vratio domaće, ali West Ham se uspio odbraniti i upisati tri boda, piše “SCsport“.