Široki svladao Zrinjski i polusezonu okončao na trećem mjestu

U derbiju 19. kola Premijer lige BiH NK Široki Brijeg na Pecari je pobijedio HŠK Zrinjski rezultatom 2:1.

Široki Brijeg, Zrinjski - FENA

Široki je poveo golom Dine Ćorića u 18. minuti iz jedanaesterca, a domaći su do kraja poluvremena imali još nekoliko solidnih prilika, prenosi “N1“.

U drugom poluvremenu pritisnuo je Zrinjski i do izjednačenja došao u 77. minuti preko Mašića, kojem je asistirao Biblija.

Široki je do pobjede stigao na samom kraju utakmice preko Viktora Angelova, koji je u 89. minuti pogodio na asistencije Ivana Ikića.

Nakon odigranih 19. kola klubovi idu na zimsku stanku, a Sarajevo će proljeće dočekati na prvom mjestu. Momčad Vinka Marinovića ima 45 bodova, drugi Željezničar 36, a treći Široki 34 boda.