Serie A / Stara dama sigurna na svom terenu protiv Cagliarija

Konačan rezultat utakmice glasio je 2:0.

Cristiano Ronaldo - SCsport.ba

U okviru osmog kola italijanske Serie A Juventus je stigao do sigurne pobjede protiv Cagliarija. Konačan rezultat utakmice glasio je 2:0.

Oba pogotka postigao je Cristiano Ronaldo u razmaku samo od četiri minute u prvom poluvremenu. Portugalac je tako pokazao da se vraća u svoju pravu formu nakon pauze zbog koronavirusa koju je imao.

Prvi pogodak postigao je Ronaldo u 38. minuti utakmice, da bi samo četiri minute kasnije udvostručio prednosti postavio konačan rezultat utakmice od 2:0, prenosi “Sport1“.