Nesretni Emerson tragičar Betisa: Real Madrid teškom mukom do tri boda

Real Madrid je u utakmici 3. kola La Lige večeras na stadionu Benito Villamarin sa 2:3 savladao domaći Betis.

Real Madrid , Betis - SCsport

Betis je u jednom trenutku imao i vodstvo na ovom meču pošto je stigao do preokreta nakon što je Real poveo golom Valverdea u 14. minuti, ali je onda tragičar domaćina postao Emerson, piše “SCSport“.

Vodio je Betis na poluvremenu sa 2:1, a u 48. minuti Emerson postiže autogol i donosi Realu poravnanje.

Dvadeset minuta poslije isti igrač sapliće Luku Jovića u gol-šansi i dobija direktan crveni karton, a nakon toga Kraljevski klub uspjeva stići do pobjedonosnog gola.

U 82 minuti je dosuđen penal, a izveo ga je sigurno Sergio Ramos i pogodio za konačnih 2:3.

U ranije završenoj utakmici Real Sociedad je sa 0:3 slavio na gostovanju kod Elchea.