Crvena zvezda s lakoćom prošla dalje, gibraltarska Europa nemoćna na Marakani

Fudbaleri Crvene zvezde s lakoćom su se plasirali u drugo pretkolo Lige prvaka.

Crvena zvezda s lakoćom prošla dalje, gibraltarska Europa nemoćna na Marakani - Starsport

U Beogradu je gostovala gibraltarska Europa, a crveno-bijeli su slavili rezultatom 5:0.

Gosti su dugo odolijevali napadima Zvezde, a potom je u 35. minuti Ben pogodio iz očiglednog ofsajda za 1:0. U 44. minuti isti igrač je pogodio za 2:0 i pitanje pobjednika je već tada bilo riješeno.

Ben je u 52. minuti kompletirao hat-trick i na taj način zasluženo ponio epitet igrača utakmice, a na 4:0 povisio je Ivanić u 78. minuti susreta. Konačnih 5:0 postavio je isti igrač deset minuta kasnije.

Crvena zvezda će u drugom pretkolu igrati protiv boljeg iz duela Dinamo Tbilisi – Tirana, prenosi “Klix“.