Edin Višća svojim pogotkom donio važna tri boda svojoj ekipi

U okviru 28. kola Ankaragucu je na svom terenu ugostila ekipu Basaksehira. Konačan rezultat utakmice glasio je 1:2.

Edin Višća - SCsport.ba

Igrao se 12. minut utakmice kada je domaćin došao u prednost, a strijelac pogotka bio je Gerson Rodrigues. Do kraja prvog poluvremena rezultat se nije mijenjao pa je ostalo 1:0.

Ipak, u nastavku utakmice Basaksehir je stigao do preokreta i važna tri boda. Prvo je Danijel Aleksić pogodio u 59. minuti utakmice.

Konačan rezultat utakmice od 1:2 došao je u 73. minuti utakmice, kada je preciznim udarcem sa 20-ak metara Edin Višća matirao golmana domaće ekipe, prenosi “Sport1“.