Zinedine Zidane uoči El Clasica poslao jasnu poruku Joviću

Naime, srbijanski napadač uopšte nije na spisku igrača Reala za današnji El Clasico.

No image - Haber.ba

Fudbaleri Real Madrida i Barcelone večeras će u 21 sat na stadionu Santiago Bernabeu odigrati još jedan El Clasico, a španski AS piše kako je trener Kraljeva Zinedine Zidane uoči utakmice poslao jasnu poruku Luki Joviću, prenosi “Klix“.

Luka je u savršenom fizičkom stanju i to što se ne nalazi u ekipi za El Clasico pokazuje da mu Zidane šalje jasnu poruku“, piše AS.

Podsjetimo, Jović nije dobio pravu priliku otkako je stigao u Madrid iz Eintrachta prošlog ljeta za 60 miliona eura.

Na učinku je od dva pogotka za 770 minuta provedenih na terenu, a posljednji put je igrao protiv Osasune u pobjedi 4:1 u La Ligi kada je ušao 88. minuti.

Inače, večerašnji El Clasico će imati veliki utjecaj u borbi za naslov jer drugoplasirani Real zaostaje dva boda za vodećom Barcelonom.