Inter na svom terenu remizirao s Cagliarijem

Fudbaleri Intera i Cagliaria remizirali su danas 1:1 u 21. kolu Serije A. Gol za Inter postigao je Lautaro Martinez u 29. minutu, na asistenciju Ashleya Younga.

Radja Nainggolan - Twitter

Izjednačenje je donio Radja Nainggolan u 78. minutu, a asisistirao mu je Joao Pedro.

Do kraja utakmice dobru priliku imao je i Romelu Lukaku, ali je lopta otišla malo pored gola, prenosi “Beta”.

Inter trenutno zauzima drugo mjesto na tabeli Serije A s 48 bodova, dok je Cagliari na šestoj poziciji s 31 bodom.

U sljedećem kolu fudbaleri Intera igraće na gostujućem terenu protiv Udinesea, dok će Cagliari dočekati Parmu.