Poraz Zvijezde 09: Široki na startu stekao prednost i rutinski slavio

Fudbaleri Zvijezde 09 su doživjeli novi poraz u Premijer ligi BiH i ostali prikovani na dno. Široki Brijeg je slavio sa 4:0.

No image - Haber.ba

Praktično su domaći riješili pitanje pobjednika u uvodnih 10. minuta. Dino Ćorić je pogodio već u drugoj minuti, a gosti su samo šest minuta doživjeli novi šok. Na dodavanje Cipetića pogodio je Angelov. Isti igrač se u strijelce upisao i u 68. minuti. Kvesić je u 82. minuti sjajno dodao do Stipe Jurića koji je pogodio za 4:0 u prvom kontaktu sa loptom, piše “Srpskainfo“.

Zvijezda je ostala rano i bez Bađija koji je napustio igru nakon samo 16 minuta.

• Široki Brijeg – Zvijezda 09 4:0(2:0)

Plasman: Željezničar 35, Sarajevo 35, Borac 32, Tuzla siti 31, Radnik 29, Zrinjski 28, Široki Brijeg 27 , Velež 22, Sloboda 17, Čelik 16, Mladost 14, Zvijezda 09 7.