Liga prvaka: Crvena zvezda u finišu meča ostala bez pobjede protiv Kopenhagena

Crvena zvezda ispustila je prednost protiv Kopenhagena u prvoj utakmici trećeg pretkola Lige prvaka, te je na kraju susret završen remijem (1:1).

Crvena zvezda

U prvom poluvremenu Crvena zvezda je bila mnogo opasnija, a u finišu prvog dijela, tačnije u 44. minuti Milan Pavkov je postigao pogodak za prednost beogradskog kluba.

Nije bilo mnogo većih šansi ni u drugom poluvremenu. U 80. minuti Richmond Boakye je šutirao malo preko prečke, a četiri minute poslije dosuđen je penal za goste.

Jonas Older Wind je izveo ‘panenku’ i izjednačio na 1:1. U finišu Zvezda je imala neke šanse, a i u jednoj situaciji tražili su penal, međutim rezultat se nije mijenjao, piše “SCsport“.