Navijač uletio u teren, sudija ga nokautirao

Linijski sudija na fudbalskom meču brazilske amaterske lige efektno se obračunao sa drskim navijačem, koji je preskočio ogradu i upao na teren, tako što ga je nokautirao jednim udarcem.

Navijač / Screenshot - Youtube

Igrao se 82. minut i domaćin Atletiko Itumbiara je gubio sa 4:2 od Baurua kada je lokalni huligan sa psovki i gađanja prešao na direktan obračun, pišu “Nezavisne“.

Spustio se niz ogradu, unio sudiji u lice i odgurnuo ga. Odmah je uslijedio odgovor u vidu desnog krošea poslije kog navijač ostaje da leži uz aut liniju.

Uslijedila je burna reakcija domaće publike koja je krenula da preskače ogradu, a utakmica je nastavljena 30 minuta kasnije tek nakon okršaja na terenu u kom su učestvovali i igrači.

Do kraja nije bilo promjene rezultata, dok se nokautirani navijač poslije nekog vremena oporavio i sam napustio teren.