Velež i Olimpik i dalje u utrci za Premijer ligu BiH

Velež je pobjedonosnu seriju nastavio na svom terenu protiv Orašja. Rođeni su ugostili Labudove sa Save i slavili sigurnu pobjedu rezultatom 3:0. Gosti su se držali do 14. minute kada je Marques pogodio za 1:0.

FK Velež - Facebook

Drugo poluvrijeme Velež otvara pogotkom Brandao.U 61. minuti Fajić pogađa za 3:0 i bilo je jasno da su Mostarci upisali tri nova boda.

U derbiju kola Jedinstvo i Olimpik su odmjerili snage u Bihaću, a gosti su slavili 2:1, prenosi SportSport.ba. Mostarac Mile Pehar je u sudijskoj nadoknadi pogodio za 1:2 i donio Vukovima tri vrijedna boda, piše “Bljesak“.