Serie A: Remi Genoe i Rome

Fudbaleri Genoe i Rome odigrali su večeras neriješeno 1:1, u utakmici 35. kola italijanskog prvenstva.

Genoa - Roma - Federalna.ba

Roma je povela u 82. minutu golom Stephana El Shaarawyja, a bod domaćima donio je Cristian Gabriel Romero u prvom minutu nadoknade vremena.

Genoa je mogla da pobijedi, pošto joj je u petom minutu nadoknade dosuđen penal, koji je promašio Antonio Sanabria.

Roma je propustila priliku da se primakne četvrtoplasiranoj Atalanti, pa sada ima 59 bodova, tri boda manje od kluba iz Bergama.

Genoa je nastavila niz utakmica bez pobjede i zauzima 16. mjesto na tabeli sa 36 bodova, piše “Beta”.