Tuzla City bolja GOŠK-a: Krupa ponovo u zaostatku šest bodova

Fudbaleri Tuzla City pobijedili su GOŠK u gostima rezultatom 3:0 u pretposljednjoj utakmici 3o. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Tuzla City - Sportsport.ba

Tuzla City je povela u 22. minutu golom Kojića, a nakon 45. minuta gostujući tim vodio je sa 1:0. Siranović je u 62. minutu povisio na 2:0, a konačan rezultat postavio je Ubiparip u 83. minutu, piše “Srpskainfo“.

Tuzla City, nakon ovog trijumfa, ponovo ima šest bodova više od Krupe koja se nalazi na pretposljednjoj poziciji.

U posljednjoj utakmici ovog kola večeras se sastaju Željezničar i Mladost Doboj Kakanj od 20 sati.

Plasman: Sarajevo 64, Zrinjski 58, Široki Brijeg 50, Željezničar 41 (-1), Radnik 41, Čelik 39, Sloboda 38, Zvijezda 09 34, Mladost DK 34, Tuzla Siti 33, Krupa 27, GOŠK 23.