La liga: Real Madrid pobijedio Villarreal

Real Madrid je zabilježio pobjedu nad Villarrealom u 36. kolu španske La Lige rezultatom 3:2.

No image - Haber.ba

Kraljevi su poveli već u 2. minuti susreta kada je Mariano matirao Andresa Fernandeza za 1:0. U 11. minuti gosti su izjednačili kada se u strijelce upisao Gerard Moreno, piše “Klix“.

Jesus Vallejo je uz dosta sreće došao do lopte u 40. minuti u kazenom prostoru gostiju i pogodio za novo vodstvo Reala.

Na 3:1 povisio je Mariano svojim drugim pogotkom na meču u 49. minuti nakon što ga je Dani Carvajal sjajno pronašao u petercu Villarreala, a konačnih 3:2 postavio je Jaume Costa u 90+4. minuti susreta.