I to je BiH: Napadač Goražda postigao četiri gola za svega 14 minuta

U ukmici Prve lige FBiH između Goražda i Jedinstva, domaći su nakon prvih 45 minuta imali prednost od 4:1.

Fudbalska utakmica - Sport.ba

Apsolutni heroj prvog dijela utakmice je napadač domaćih Dario Blagojević, koji je postigao sva četiri gola svog tima, a učinio je to u rekordnom roku.

Bilo mu je potrebno svega 16 minuta. Prvi gol je postigao u 18. minuti, ponovo je isto učinio tri minute poslije, da bi već do 25. minute kompletirao hat-trick.

Do četvrtog gola je stigao u 32. minuti i postavio 4:1.

Ovo zaista rijetko viđamo i u Evropi, a da ne govorimo o Bosni i Hercegovini. Možemo samo da čestitamo Blagojeviću. Kapa dole!