Juventus, Ronaldo i zastava Bosne i Hercegovine

Večeras se igraju dvije četvrtfinalne utakmice fudbalske Lige prvaka, a u onoj između Juventusa i Ajaxa desio se i prvi pogodak.

Zastava BiH u Torinu - Screenshot/Haber.ba

Naime, u 28. minuti utakmice nakon asistencije bh. internacionalca Miralema Pjanića iz kornera, Cristiano Ronaldo je doveo domaćine u vodstvo.

Koliko režiser utakmice prati zbivanja na terenu, pokazuje i detalj tokom proslave gola kada je na televizijskim ekranima prikazana i zastava BiH u punom planu, a sve zbog odličnog ubačaja Pjanića iz kornera.

Međutim, slavlje domaćih je trajalo jako kratko, te su gosti već u 34. minuti izjednačili na 1:1.