Juventus se lako obračunao sa Sassuolom, Pjanić upisao lijepu asistenciju

Fudbaleri Juventusa upisali su rutinsku pobjedu na gostovanju Sassuolu u 23. kolu italijanske Serije A rezultatom 3:0.

Miralem Pjanić - Twitter

Nakon remija sa Parmom rezultatom 3:3, Juventus je došao na gostovanje na Mapei stadion sa namjerom da se vrati na pobjedničke staze, do čega su došli.

Sami Khedira je u 23. minuti doveo goste u vodstvo i to je bio rezultat prvog poluvremena, a u nastavku još dva gola Stare dame.

Prvo je u 70. minuti Cristiano Ronaldo pogodio glavom nakon asistencije iz kornera Miralema Pjanića, da bi konačan rezultat u 86. minuti postavio Emre Can.

Bh. reprezentativac Miralem Pjanić odigrao je kompletan meč i bio vrlo zapažen tokom cijelog susreta.